Specjalistyczne

optyk wrocław okulary wrocław

Jeśli potrzebują Państwo specjalistycznych okularów korekcyjnych, pomoże je prawidłowo dobrać profesjonalny optyk. Wrocławski salon optyczny przy ul. Lubińskiej 5 oferuje szeroką gamę takich okularów.

  • Okulary dla dzieci – organiczne soczewki okularowe specjalnie zaprojektowane z myślą o najmłodszych i ich potrzebach. Są lekkie i cienkie nawet przy dużych mocach, charakteryzują się też elastycznością i wysokąnie stłuką się i są bezpieczne dla dzieci.
  • Okulary dla kierowców – specjalne soczewki okularowe DriveWear z filtrem polaryzacyjnym.
  • Okulary do komputera – soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi eliminującymi odbicia światła od powierzchni soczewek oraz z powłoką EMI – chroniącą oczy przed promieniowaniem elektromagnetycznym.
  • Okulary fotochromowe – stosowane najczęściej w szkłach korekcyjnych chronią dodatkowo oczy przez szkodliwym promieniowaniem UV. Zalecane dla oczu wrażliwych, dla chorujących na zespół tzw. oka suchego itp. Polecamy soczewki fotochromowe o niewielkim zabarwieniu, które przyciemniają się lub rozjaśniają w zależności od natężenia światła. Najnowszym rozwiązaniem są SOCZEWKI TRANSITIONS, które w pomieszczeniach zamkniętych stają się całkowicie przeźroczyste, bez żadnego widocznego zabarwienia szkieł.
  • Okulary barwione – pozwalają indywidualnie dobrać kolor soczewek do wymagań klienta, chronią przed namiarem światła słonecznego oraz promieniowaniem UV. Stosowane są najczęściej w okularach przeciwsłonecznych.

Zapraszamy też do poznania wyjątkowych możliwości, jakie dają okulary progresywne!